Odjechane korzyści z Exide

12 lut 2019

Do 8 marca 2019 roku potrwa akcja sprzedaży pakietowej „WNS Odjechane korzyści!” przygotowana przez firmę Exide.

 

Nagrodami w akcji promocyjnej „WNS Odjechane korzyści!” przygotowanej przez firmę Exide są karty upominkowe Orlen (z możliwością wykorzystania ich na cały asortyment stacji paliwowych, nie tylko na samo paliwo), karty podarunkowe RTV Euro AGD oraz zestawy akcesoriów EXIDE (inteligentny prostownik i panel stanu naładowania).

W ramach promocji dostępnych jest sześć rodzajów pakietów, różniących się między sobą wielkością zrealizowanych zakupów. W trzech pierwszych honorowane są pakiety akumulatorów CENTRA/EXIDE zakupione w okresie trwania promocji od dystrybutora i przeznaczone do dalszej odsprzedaży detalicznej przez uczestnika. Zakupy o łącznej wartości nie mniejszej niż 3500 zł netto kwalifikują uczestnika do pakietu „autoSTART”, o wartości nie mniejszej niż 7000 zł netto do pakietu „autoSPEED”, a powyżej 14000 zł netto do pakietu „autoFORCE”. We wszystkich tych pakietach, przy zakupie minimum 10 sztuk akumulatorów CENTRA Start-Stop AGM/EXIDE Start-Stop AGM, wartość tych akumulatorów na fakturze liczona jest podwójnie do wartości pakietu.

Trzy kolejne pakiety dotyczą akumulatorów EXIDE Motorbike & Sport, też zakupionych w okresie trwania promocji od dystrybutora i przeznaczonych do dalszej odsprzedaży detalicznej przez uczestnika. W tej grupie progi wynoszą kolejno 1300 zł netto, 3000 zł netto i 5000 zł netto.

Pakiety można zgłaszać korzystając z przeznaczonej do tego platformy www.wygrywasznastarcie.pl. Należy dokonać tego w nieprzekraczalnym terminie 14 dni liczonym od daty zakończenia sprzedaży premiowej.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji, w tym nagród w poszczególnych pakietach, znaleźć można na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz