Opieka prawna dla warsztatów

06 Lut 2018

Inter-Team wprowadził nowy produkt w postaci opieki prawnej dla warsztatów. Stosownie do swych potrzeb, warsztat może wykupić jeden z czterech wariantów obsługi. Równocześnie otrzymuje zniżkę na dodatkowe usługi kancelarii prawnej.

Możliwość skorzystania z fachowych porad jest ważna dla każdego przedsiębiorcy. Roszczenia klientów, problemy z pracownikiem, urzędem, konieczność przygotowania dokumentów czy pism to tylko przykładowe sytuacje, z którymi przychodzi zmagać się właścicielom warsztatów. Inter-Team, zdając sobie z tego sprawę, przygotował więc dla współpracujących z nim serwisów usługę, która może znacznie ułatwić prowadzenie biznesu.

4 warianty

Decydując się na opiekę prawną warsztat ma możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych wariantów obsługi. Infolinia prawna, przygotowywanie wzorów dokumentów, prowadzenie procesów windykacji należności czy reprezentacja w sprawach reklamacyjnych oraz gwarancyjnych to wybrane opcje, z których można skorzystać.

Liczne korzyści

Dostęp do Infolinii Prawnej otrzymuje każdy warsztat, niezależnie od wykupionego pakietu obsługi. Istnieje również możliwość zmiany wybranego pakietu na inny stosownie od potrzeb.

– Z opieką prawną wiąże się wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest możliwość uzyskania szybkiej i fachowej porady bez konieczności opuszczania warsztatu – podkreśla Rafał Walkowski, kierownik Działu Współpracy z Warsztatami.

Jednocześnie przedstawicie Inter-Team wskazują, że w trudnej i wydającej się bez wyjścia sytuacji warsztat objęty ochroną otrzyma profesjonalne wsparcie, które powinno zapewnić skuteczne rozwiązanie problemu. Dodatkowo każdy warsztat, który zdecyduje się skorzystać z opisywanej tu usługi, otrzymuje automatycznie rabat sięgający nawet 20% na dodatkowe usługi kancelarii, obejmujące m.in. prowadzenie postępowań sądowych, sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego czy prawa pracy.

Więcej informacji można znależć tutaj.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz