OSRAM LEDriving XENARC do Forda Focusa

29 cze 2019

Wśród tegorocznych nowości OSRAM dla motoryzacyjnego rynku wtórnego znalazły się zamienniki oryginalnych przednich świateł do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014). Wymiana na lampy OSRAM LEDriving XENARC podnosi poziom bezpieczeństwa w czasie jazdy i sprawia, że samochód wygląda bardziej atrakcyjnie.

 

Jak zapewnia firma OSRAM, przednie lampy XENARC to produkt o wysokiej jakości wykonania i estetycznym wyglądzie. Powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i zapewniają lepszą widoczność niż lampy znajdujące się w wyposażeniu fabrycznym Forda Focusa. Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej. Światła mają europejską homologację ECE, dzięki czemu można z nich korzystać w czasie jazdy po drogach publicznych.

Dwie technologie

Zamienniki lamp do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014) łączą dwie nowoczesne technologie. W modelu LEDriving XENARC zintegrowano ksenonowe źródła światła D8S o mocy 25 W z diodami. Te pierwsze są użyte do funkcji świateł mijania oraz drogowych (tzw. biksenon), a LED-y pełnią rolę kierunkowskazów, świateł do jazdy dziennej i pozycyjnych. Lampy LEDriving XENARC zapewniają do 70% więcej światła od minimalnych wymagań normy ECE i pozwalają oświetlić drogę nawet do 180 m przed pojazdem. Dodatkowo ich światło jest do 40% bielsze w porównaniu z reflektorami halogenowymi w Fordzie Focusie trzeciej generacji, a jego barwa jest zbliżona do światła dziennego. Jednocześnie dzięki nowoczesnej technologii nazwanej lightguide, zapewniają jednorodne światło bez widocznych pojedynczych punktów świetlnych.

Wyjątkowo trwałe

Przednie światła OSRAM LEDriving XENARC mają 2-letnią gwarancję, spełniają wymagania normy IP69K (pyło- i wodoszczelności, również w przypadku strumienia wody z wysokociśnieniowych myjek) oraz są znacznie trwalsze niż fabryczne lampy halogenowe. W dodatku nie wymagają systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy.

Wymiana fabrycznych lamp na OSRAM LEDriving zapewni użytkownikom znaczną poprawę bezpieczeństwa jazdy – kierowca więcej widzi i ma dodatkowy czas na reakcję. Prosta instalacja typu plug & play nie sprawia problemów, nie bez znaczenia jest też atrakcyjny wygląd, który powoduje, że samochód prezentuje się znacznie lepiej.

Zostaw Komentarz