Ostatnie dni promocji

07 gru 2018

Do połowy grudnia potrwa specjalna loteria firmy OSRAM, w której wygrać można m.in. kurs bezpiecznej jazdy, telefon iPhone 8, bony paliwowe i akcesoria motoryzacyjne.

Promocja pod hasłem „Pokonaj noc” powiązana jest z wprowadzeniem do sprzedaży najnowszej serii produktów Night Breaker, przeznaczonych dla kierowców poszukujących maksymalnej ilości światła na drodze. Za zakup dwóch lamp ksenonowych Night Breaker Laser uczestnik otrzyma trzy losy w loterii, z kolei dwie żarówki halogenowe o tej samej nazwie uprawniają do odbioru jednego losu.

Każdy los bierze udział w grze o trzy nagrody:

  • Każdego dnia uczestnik, który jako pierwszy w otwieranych o różnych porach tzw. bramkach czasowych wprowadzi swoje zgłoszenie na stronie internetowej, wygrywa latarkę OSRAM LEDinspect Flashlight.
  • Po zakończeniu każdego z trzech miesięcy promocji losowane są trzy bony paliwowe o wartości 1000 zł każdy oraz 10 latarek OSRAM LEDguardian Saver Light Plus.
  • Na koniec promocji organizatorzy wyłonią laureata nagrody głównej – treningu z techniki bezpiecznej jazdy w szkole Kuby Bielaka i telefonu iPhone 8.

Do loterii „Pokonaj noc” mogą być zgłoszone tylko zakupy lamp ksenonowych lub żarówek halogenowych z rodziny Night Breaker Laser, wyprodukowane na rynek polski. Czyli asortyment, który spełnia wszelkie wymagania polskiego prawa dotyczące opakowań i informacji dla konsumenta. Warunkiem odebrania nagrody jest zachowanie dowodu zakupu oraz opakowania z czytelnym kodem EAN.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.pokonajnoc.pl

Nowa generacja lamp OSRAM Night Breaker to najbardziej innowacyjna linia w gamie motoryzacyjnych źródeł światła firmy OSRAM, przeznaczona dla kierowców poszukujących maksymalnej ilości światła na drodze. Halogenowe żarówki Night Breaker Laser wyróżniają się jeszcze jaśniejszym światłem (nawet do 150% w porównaniu z wymogami normy) i oświetlają drogę nawet do 150 m przed samochodem. Z kolei lampy ksenonowe Xenarc Night Breaker Laser to zasięg nawet do 250 m i do 200% jaśniejsze światło.
Do rodziny Night Breaker należą także żarówki Night Breaker Silver zapewniające do 100% jaśniejsze światło i oświetlające drogę do 130 m.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz