Oświetlą wnętrza

04 sty 2017

trucklight-kInter Cars poszerzył gamę lamp oświetlenia wnętrza TruckLight. Lampy te łączą funkcjonalność i nowoczesny design. Ich niewątpliwą zaletą jest również zastosowanie technologii LED.

Dzięki technologii LED lamy oświetlenia wnętrza TruckLight są energooszczędne, a jednocześnie cechują się dużą żywotnością. Są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ diody LED charakteryzują się kompaktową budową i brakiem elementów takich jak szkło czy żarnik. W rezultacie świetnie znoszą drgania, wstrząsy i upadki. Diody LED nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska takich jak rtęć, a dzięki wydłużonej żywotności rzadko się je wyrzuca. Dlatego też są  przyjazne dla środowiska.

Lampy są w pełni hermetyczne i odporne na wilgoć, a zakres temperatury ich pracy wynosi od –40°C do +60°C. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami świetlnymi przy bardzo małym poborze prądu. Do ich produkcji używane są wyłącznie markowe diody firm takich jak Osram i Dominant zapewniające wysoką jakość wyrobów. Pozostałe elementy elektroniczne gwarantują bezawaryjną i bezobsługową pracę przez bardzo długi czas.

Lampy nie zakłócają pracy innych urządzeń elektrycznych i elektronicznych w pojeździe, co jest potwierdzone homologacją na kompatybilność elektromagnetyczną. Dla zwiększenia uniwersalności zastosowania, mogą być zasilane prądem o napięciu od 10 do 30 V przy dowolnej biegunowości podłączenia przewodów zasilających. Umożliwia to stosowanie ich w pojazdach z instalacją zarówno 12 V jak i 24 V.

Około 20 modeli lamp oświetlenia wnętrza TruckLight w ofercie Inter Cars zapewnia szerokie zastosowanie. Kompaktowa budowa pozwala na łatwy i różnorodny montaż. Świetnie sprawdzą się w pojazdach takich, jak kontenery, chłodnie, izotermy, kabiny sypialniane, naczepy, przyczepy kempingowe, bagażniki samochodowe, samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze oraz pojazdy specjalistyczne.

Zostaw Komentarz