Pasja Bridgestone

18 mar 2017

Ruszyła promocja „Pasja Bridgestone”. Dla wszystkich serwisów oponiarskich, które rekomendują i sprzedają opony Bridgestone i Firestone, przygotowano ponad 1600 nagród. Promocja skierowana jest również do kierowców, którzy w zamian za zakup kompletu opon Bridgestone, otrzymają jedną z 3525 nagród.

Zasady udziału w promocji są bardzo proste. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zakupić cztery letnie opony osobowe Bridgestone, zarejestrować się na stronie www.pasjabridgestone.pl, dołączyć dowód zakupu oraz odpowiedzieć na krótkie pytania konkursowe.

Kierowcy, obok nagród gwarantowanych – zestawów kosmetyków samochodowych – będą mogli powalczyć o jeden z 25 voucherów upoważniających do profesjonalnego treningu na torze Sobiesław Zasada Centrum. Dodatkowo za każdy zakupiony komplet opon Bridgestone DriveGuard uczestnicy promocji otrzymają jedną z 500 kart podarunkowych do realizacji w sieci salonów Empik.

Na dilerów, którzy zechcą wziąć udział w promocji, czeka aż 1600 nagród gwarantowanych, w postaci kurtek, koszulek i czapek firmowych oraz nagroda główna – trzy vouchery wakacyjne o wartości 8000 zł.

Rejestracji na stronie można dokonać za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera stacjonarnego. Dowód zakupu czterech wybranych opon Bridgestone najlepiej przesłać w formie fotografii lub zeskanowanego dokumentu.

Zostaw Komentarz