Październikowe szkolenia

05 paź 2016

ic_szkolenia_osoboweBogatą ofertę szkoleń technicznych przygotowała na październik firma Inter Cars. Mogą z niej skorzystać pracownicy warsztatów samochodowych z całej Polski.

W październiku odbędzie się blisko 50 szkoleń technicznych. Mechanicy zajmujący się naprawą samochodów osobowych mogą wybierać spośród bogatej ich oferty, obejmującej zarówno szkolenia darmowe, jak i płatne.

Szkolenia odbywać się będą w całej Polsce, m.in. w centrum szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, w Świdnicy, Wałbrzychu, Opolu, Białymstoku, Śremie, a także filiach spółki: w Stalowej Woli, Bolesławcu, Wadowicach, Jeleniej Górze, Łukowie, Wrocławiu, Szczecinie i Katowicach.

Październikowe szkolenia będą dotyczyć m.in. takich zgadnień, jak: zasada działania akumulatora, serwis i diagnostyka nowoczesnych układów hamulcowych, dwumasowe koło zamachowe, warsztat przyjazny środowisku, odpowiednia filtracja w pojazdach silnikowych, diagnostyka samochodowa czy geometria i zawieszenie. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej również o: budowie i działaniu układu wylotowego spalin, sprzęgłach, sprężarkach klimatyzacji, diagnostyce pokładowej OBD, serwisie olejowym skrzyń automatycznych, diagnostyce czujników, układzie rozrządu i układach pomocniczych.

Zostaw Komentarz