Piękności na każdy miesiąc

03 gru 2018

Piękne samochody, egzotyczne miejsca i zjawiskowe kobiety – to główne elementy, które wyróżnić można w najświeższej edycji kalendarza Inter Cars.

– Zaprezentowane w tegorocznej edycji sceny mają za zadanie opowiedzieć jakie wrażenia, odczucia, emocje, marzenia wywołuje w kobiecie obcowanie z supersamochodem. Inaczej niż w poprzednich latach, modelka zamykając oczy przenosi się w świat zmysłowego wyobrażenia, kim jest w towarzystwie auta tej klasy. Nie chodzi tutaj o jej profesję, czy też męski fetysz, ale o to jak ona to odczuwa, jaką się widzi, kim się staje. Miękkie połączenie świata mężczyzn z planetą marzeń kobiet to pomysł na kalendarz Inter Cars – mówi Voyo Bakiewicz, fotograf odpowiedzialny za stworzenie tego wydawnictwa. Dodajmy, że to już kolejny rok, kiedy ten artysta współpracuje z przy tworzeniu kalendarza IC.

Bakiewicz od lat publikuje swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów lifestylowych (Viva, Gala), jak i men’s entertainment (Playboy, Maxim) oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (Dancing With The Stars). Tworzył również wizerunek artystów na płytach (Michał Wiśniewski z Ich Troje) oraz sesje dla marek z rynku motoryzacyjnego (Seat, Orlen) i wielu innych .

Został wybrany do grona mistrzów fotografii black&white przez redakcje Maxim Germany obok Herba Rits’a, Voltaire czy Andreasa Bitesnicha.

Tegoroczna edycja kalendarza to prawdziwa rewia pięknych kobiet polskiego modelingu – Matylda Wielgosz, Paula Tumala, Karina Grabowska, Monika Podhajecka, Kasia Chmiel, Daria Kaźmierczak, Paula Palińska, Sylwia Szczepańska, Kasia Nowosielska oraz Magda Matuszewska będą przez najbliższe 12 miesięcy kusząco spoglądać na wszystkich szczęśliwców, do których trafią kalendarze. Na załączonych zdjęciach zobaczyć można kulisy sesji zdjęciowej.

Niedawno odbyła się oficjalna prezentacja całego kalendarza, która zainicjowała dystrybucję wśród klientów Inter Cars. Tym samym publikacja stała się dostępna dla wszystkich klientów w sieci dystrybucji Inter Cars.tym

Partnerami kalendarza na rok 2019 są Grupa ZF, Contitech, FEBI, SKF, NGK, Castrol oraz Comma. Tegoroczna edycja po raz kolejny została wydana w imponującym nakładzie 45 000 sztuk!

Zostaw Komentarz