Pierwszy w Toruniu, trzydziesty w Polsce

17 lis 2018

Würth Polska otworzył swój pierwszy sklep w Toruniu. Jest to zarazem 30 sklep tej firmy na terenie naszego kraju.

 

Firma Würth, oferująca artykuły specjalistyczne dla różnych branż, obecna jest na polskim rynku od 1990 roku. Pierwszy swój sklep w naszym kraju otworzyła jednak dopiero w 2006, wcześniej sprzedaż prowadziła wyłącznie przez przedstawicieli handlowych. Dziś sklepy Würth Polska znajdują się w prawie wszystkich dużych miastach, m.in. w Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze, Łodzi czy Częstochowie. Ostatnio na tej liście znalazł się także Toruń.

– Jest to pierwszy nasz sklep w Toruniu i trzydziesty działającą na terenie naszego kraju. Rozwijamy sieć sklepów specjalistycznych tak, by być jeszcze bliżej naszych klientów i ich miejsca pracy – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – Zapewnienie klientom odpowiedniego komfortu zakupów jest naszym priorytetem. Dlatego zawsze dbamy o to, by nasze sklepy znajdowały się w dogodnej lokalizacji, miały profesjonalną obsługę, duży parking oraz szeroki wybór produktów.

W każdym ze sklepów stacjonarnych Würth Polska profesjonaliści z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą ponad 3 tys. produktów dostępnych od ręki. Jednak asortyment Würth Polska obejmuje ponad 120 tys. artykułów, które można bez problemu zamówić przez internet (zarówno przez sklep internetowy, jak i aplikację mobilną) lub u przedstawicieli handlowych.

Firma przykłada także dużą wagę do utrzymywania dobrych relacji ze swoimi klientami. W ramach hasła „Blisko. Bliżej. Würth!” regularnie organizuje specjalne dni otwarte, podczas których klienci mają możliwość przetestowania produktów z oferty sklepu, a także okazję do wysłuchania porad wykwalifikowanych ekspertów. Liczne promocje, pokazy produktowe i bezpłatne szkolenia towarzyszyły również otwarciu sklepu w Toruniu.

Centrala firmy i centrum logistyczne o powierzchni niemal 5000 m2 znajdują się w Warszawie. Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 

Zostaw Komentarz