Płyn chłodniczy Eurol do samochodów Renault

09 wrz 2019

Holenderski koncern Eurol wprowadził do swojej oferty płyn chłodniczy przeznaczony do samochodów grupy Renault. Produkt jest już dostępny w sprzedaży u dystrybutorów marki Eurol.

Eurol -36 °C RND to bezkrzemianowy płyn chłodzący o długiej żywotności przeznaczony do samochodów marek Renault, Nissan, Dacia i Infiniti, opracowany zgodnie z wymogami dotyczącymi nowoczesnych silników montowanych w pojazdach grupy Renault. Wytwarzany jest na bazie glikolu etylenowego, który zapewnia długotrwałą ochronę przed korozją dzięki zastosowaniu specjalnych inhibitorów do wszystkich metali, w tym aluminium i stopów żelaza. Odpowiednio dobrane dodatki przeciwdziałają też powstawaniu kamienia kotłowego, piany, szlamów i wycieków.

Płyn chłodzący Eurol -36 °C RND może być stosowany w silnikach wykonanych z żeliwa, aluminium lub kombinacji tych dwóch metali, a także w układach chłodzenia wykonanych z aluminium lub stopów miedzi. Zapewnia stałą, gwarantowaną ochronę przed zamarzaniem do temperatury -36 °C. Jest kompatybilny z większością innych płynów chłodzących na bazie glikolu etylenowego jednakże zaleca się wyłączne stosowanie chłodziwa Eurol -36°C RND, aby zapewnić optymalną ochronę silnika przed korozją i zanieczyszczeniami.

Zostaw Komentarz