Pod marką Schaeffler

17 Paź 2017

Schaeffler rozpoczął prace nad wzmocnieniem prezentacji marki „Schaeffler”. Ujednolicenie prezentacji marki i przedsiębiorstwa jest częścią projektu „Globalna marka”, jednej z 16 inicjatyw składającej się na program „Agenda 4 plus Jeden”, który jest powiązany ze strategią „Mobilność jutra” – czytamy w komunikacie firmy będącej właścicielem marek Luk, INA, FAG, Ruville.

Brzmi to zawile, więc należy się wyjaśnienie, że firma uwypuklać będzie markę korporacyjną „Schaeffler”. Znane doskonale na rynku marki: m.in. LuK, INA, FAG dalej będą używane, lecz tylko w połączeniu z marką Schaeffler.

Dzięki ujednoliceniu prezentacji przedsiębiorstwa, Schaeffler redukuje obecną złożoną architekturę swoich marek oraz jednocześnie wzmacnia markę korporacyjną Schaeffler. Pojedyncze marki, takie jak INA, LuK i FAG będą nadal używane, ale tylko w odniesieniu do konkretnych produktów i jedynie w połączeniu z marką Schaeffler.

Nowa strategia została zapoczątkowana w Schweinfurcie, gdzie logo FAG zostało zastąpione logo Schaeffler. Odbyły się dwie uroczystości podczas których pracownicy zostali poinformowani o nowej koncepcji i znaczeniu globalnej marki „Schaeffler”. Do końca 2019 roku planowane jest zakończenie wprowadzania nowej strategii w lokalizacjach firmy na całym świecie.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz