Polski fanpage NGK-NTK na Facebooku

11 wrz 2018

Wystartował polski fanpage firmy NGK Spark Plug Europe na Facebooku. Firma znana przede wszystkim z produkcji elementów układu zapłonowego do samochodów, stworzyła nowe miejsce do dyskusji dla każdego fana motoryzacji w Polsce.

Polski fanpage NGK Spark Plug Europe skierowany jest głównie do wszystkich osób związanych z motoryzacją – od personelu warsztatów, po miłośników samochodów, motocykli i motorsportu. Oferuje mieszankę wszelkich wątków związanych ze światem NGK-NTK. Wskazówki techniczne dostarczają informacji o nowych produktach oraz zapewniają wsparcie montażowe dla mechaników. Informacje dotyczące wydarzeń w motorsporcie, wesołe historie, filmy i konkursy z nagrodami będą z kolei umilać przeglądanie wszystkich nowości.

– Dialog z klientami w sieci jest dziś podstawą każdego biznesu. To właśnie umożliwiają nam media społecznościowe. Uruchomienie fanpage’a to kolejny krok ku stworzeniu zaangażowanej społeczności miłośników motoryzacji, skupionych wokół marki NGK-NTK w Polsce. Nasi fani będą mieli bieżący dostęp do wielu ciekawostek, zasad związanych z serwisowaniem silników wyposażonych w urządzenia marki NGK oraz wielu przydatnych informacji. Mamy nadzieję, że nasz fanpage stanie się miejscem, gdzie toczyć się będzie wiele interesujących dyskusji, nie tylko na temat świata NGK-NTK, ale na temat motoryzacji w ogóle – mówi Katarzyna Banaszek z przedstawicielstwa NGK Spark Plug Europe w Polsce.

Zostaw Komentarz