Powrót „Projektu Warsztat

05 wrz 2017

100 tysięcy – aż tylu widzów zasiadało średnio przed telewizorami, aby obejrzeć kolejne odcinki „Projektu Warsztat”. Ekipa programu po raz kolejny wyruszyła w Polskę, by zmieniać oblicze polskich warsztatów samochodowych.

W „Projekcie Warsztat” prowadzący, ekspert motoryzacyjny Łukasz Ryś, wspierany przez Mariusza Maksyma – doradcę sieci ProfiAuto, pomaga warsztatom dopasować się do zmieniającego się rynku i rosnących oczekiwań klientów. Eksperci walczą ze złymi nawykami panującymi w odwiedzanych przez nich serwisach i analizują przyczyny towarzyszących im problemów, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dzięki ich „warsztatowym rewolucjom” nadzieję na przyszłość odzyskało już siedem serwisów w całej Polsce.

Warsztaty biorące udział w programie dysponują dużym potencjałem i nie wykorzystują w pełni swoich możliwości techniczno-organizacyjnych. Współcześnie mechanika to pasjonujący biznes, ale rządzący się własnymi, ekonomiczno-społecznymi zasadami, które trzeba znać i zgłębiać. Właściciele warsztatów często o tym zapominają – mówi prowadzący Łukasz Ryś.

Poprzednia seria programu opowiadającego historie warsztatów, które przeszły przemiany, przyciągnęła przed ekrany średnio aż 100 tysięcy widzów tygodniowo. Produkcja kilkukrotnie znalazła się w zestawieniu TOP 5 najchętniej oglądanych programów TVN TURBO, tuż obok hitów stacji, takich jak „Zakup Kontrolowany” czy „Automaniak” oraz została nagrodzona w prestiżowym Konkursie Kreacji w Reklamie „Kreatura” w kategorii „Content marketing/Branded content”. W ramach nowej odsłony „Projektu Warsztat” powstało pięć odcinków programu.

„Projekt Warsztat” to nasza wspólna inicjatywa, która zrodziła się przy współpracy marki ProfiAuto z punktami napraw w całej Polsce. Łukasz Ryś i jego ekipa zrobią wszystko, by uczynić z pracowników najlepszych specjalistów w swojej branży, a warsztat miejscem przyjaznym klientom – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

W tej edycji przed właścicielami pięciu wybranych w całej Polsce warsztatów stoi wiele nowych i trudnych wyzwań, a czas, jaki mają na ich wdrożenie to zaledwie trzy dni. Uczestnicy muszą się zmierzyć się z takimi zadaniami jak powiększenie liczby stanowisk obsługowo-naprawczych, poszerzenie zakresu usług, nabycie całkiem nowych umiejętności czy zmiana standardów obsługi klienta.

Premierowy odcinek wyemitowany został w sobotę  2 września,  kolejne pojawią się na antenie TVN Turbo w każdą kolejną sobotę września o godz. 10.40.

Zostaw Komentarz