Premia CASH w smartfonie

04 maj 2019

Przygotowana przez Inter Cars aplikacja Premia CASH to cyfrowa wersja tradycyjnej, plastikowej karty wydawanej uczestnikom programu lojalnościowego o tej nazwie. Ma wszystkie cechy swojego fizycznego odpowiednika, a nie trzeba jej nosić ze sobą.

Premia CASH to program lojalnościowy, pozwalający klientom Inter Cars gromadzić punkty, które później mogą oni wykorzystać przy zakupie kolejnych produktów z szerokiej oferty tego dystrybutora. Aby móc korzystać z zalet tego rozwiązania, konieczne jest uzyskanie specjalnej karty, która teraz dostępna jest także w formie prostej i intuicyjnej aplikacji na smartfony.

Premię CASH w formie aplikacji można pobrać z Google Play i App Store lub klikając tutaj. Po zainstalowaniu aplikacji, mając wyłącznie telefon, zyskuje się dostęp do swojego konta Premia CASH.

Wraz z przystąpieniem do programu Premia CASH jego uczestnik otrzymuje spersonalizowaną MultiKartę. Aby korzystać ze wszystkich jej możliwości, kartę należy aktywować na stronie www.premiacash.pl lub za pośrednictwem Katalogu Online. Wprowadzenie numeru MultiKarty do aplikacji Premia CASH sprawia, że karta staje się dostępna w smartfonie.

Sposób korzystania z aplikacji mobilnej Premia CASH jest taki sam jak z plastikowej karty – należy zeskanować kod i wprowadzić kod PIN. Co ważne, aplikacja prezentuje zawsze aktualny stan środków w programie Premia CASH.

Zostaw Komentarz