PRESA debiutuje w Polsce

18 Mar 2017

PRESA PWA 1Na polskim rynku debiutuje nowa marka ekonomicznych opon osobowych PRESA. Jako pierwsza do sprzedaży trafiła całoroczna opona PWA.

Firma ITR CEE będąca dystrybutorem m.in. japońskich opon klasy premium YOKOHAMA, wprowadza na polski rynek nową markę z segmentu ekonomicznego. Ogumienie PRESA jest propozycją dla kierowców ceniących komfort cichych podróży i bezpieczeństwo jazdy w przystępnej cenie. – Ogumienie segmentu ekonomicznego wybiera ponad 40% polskich kierowców, optymalizując domowy budżet. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom wprowadzamy nową markę, oferującą bardzo dobrą jakość w atrakcyjnej cenie. Dzięki stale udoskonalanym procesom produkcji, opony PRESA gwarantują komfortową i w pełni bezpieczną jazdę – mówi Artur Posłuszny z firmy ITR CEE. Produkowane w Tajlandii i na Tajwanie opony marki PRESA są dostępne w USA, Australii oraz w wielu krajach europejskich i azjatyckich. Powstają w fabrykach należących do tajwańskiego koncernu Maxxis, należącego do pierwszej dziesiątki największych firm oponiarskich na świecie.

PRESA PWA 2Jak zapewnia dystrybutor, debiutujący w Polsce model całorocznej opony PRESA PWA (oferowanej w rozmiarach od 155/80 R13 do 225/45 R17) charakteryzują zrównoważone i zoptymalizowane parametry. Opona spełnia wszystkie wymagania dla ogumienia całorocznego i zimowego, co potwierdza oznaczenie M+S oraz symbol alpejski – 3PMSF. Dzięki temu kierowca może być pewien, że ogumienie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, zarówno na suchej jaki i mokrej nawierzchni.

W porównaniu do innych modeli w tej samej klasie, PRESA PWA ma być także oponą energooszczędną oraz wyróżniać się niskim poziomem hałasu generowanego w trakcie jazdy.

– PRESA to dobry wybór dla kierowców wymagających od opon dobrych parametrów i odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie ich cena jest zdecydowanie niższa niż w przypadku marek z segmentu premium, co czyni je dostępnymi dla każdego – ocenia Artur Posłuszny.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz