ProfiAuto na Poznań Motor Show

04 kwi 2018

Interaktywny skaner samochodu, symulator rajdowy, samochody pokazowe i spotkanie z Maciejem Wisławskim. Między innymi takie atrakcje czekają na odwiedzających stoisko ProfiAuto (pawilon 5A, stoisko 6) podczas targów Poznań Motor Show (5-8 kwietnia). Na stoisku odbędą się również liczne konkursy z nagrodami; w planach jest też kilka motoryzacyjnych niespodzianek.

– Główną atrakcją naszego stoiska będzie interaktywny skaner, czyli urządzenie, które prześwietla samochód i pokazuje, jakie części zamienne zostały w nim zamontowane. Dzięki innowacyjnej instalacji multimedialnej na ekranach przed oraz za samochodem można od razu uzyskać informacje o producencie części, a także porady związane z eksploatacją danego komponentu. Jako sieć stawiamy na nowoczesność i taki jest przekaz naszego stoiska w Poznaniu – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Na odwiedzających stoisko ProfiAuto czekają też niespodzianki. Każdy, kto pojawi się na nim z biletem na Poznań Motor Show lub Targi Techniki Motoryzacyjnej, może liczyć na drobny upominek. Dodatkowo będzie miał szansę, by zakręcić kołem fortuny i wygrać cenniejszą nagrodę.

Gratką dla fanów motoryzacji i rajdów samochodowych będzie możliwość spotkania z Maciejem Wisławskim. Najbardziej utytułowany i znany polski pilot rajdowy pojawi się na stoisku w sobotę, 7 kwietnia, i będzie podpisywał plakaty ze swoim wizerunkiem, przygotowane przez ProfiAuto w limitowanej edycji, specjalnie na Poznań Motor Show.

Nieodłączną częścią targów motoryzacyjnych są samochody, więc także ich nie zabraknie na stoisku ProfiAuto. Będzie można zobaczyć: Mitsubishi Lancer Evo IX, Subaru Imprezę STI czy Hondę Civic Type R.

Odwiedzający stoisko ProfiAuto będą także mieli okazję zasiąść za kierownicą symulatora i przenieść się na wirtualny tor – i to nie jeden, bo do wyboru będzie ich aż 60. Fanom większych pojazdów do dyspozycji zostanie z kolei oddany symulator EuroTruck2, pozwalający poczuć jak jeździ się ciężarówką po drodze, zaś na miłośników mocnych wrażeń czekać będzie rollercoaster.

W tym samym czasie odbywać się będzie jeszcze jedno ważne wydarzenie z udziałem ProfiAuto – Targi Techniki Motoryzacyjnej. W ich trakcie na stoisku 42, zlokalizowanym w  pawilonie 8, eksperci ProfiAuto Serwis zaprezentują warsztat idealny, a jednocześnioe właściciele serwisów i mechanicy dowiedzą się, jak rozwinąć swoją działalność i umiejętności oraz zyskać możliwość dofinansowania nowoczesnego wyposażenia.

Zostaw Komentarz