ProfiAuto Show 2019 – odliczanie rozpoczęte

13 listopad 2018

  Znana jest już data kolejnych, międzynarodowych targów ProfiAuto Show, które co roku przyciągają do Katowic tysiące specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji. W 2019 roku wydarzenie dla profesjonalistów, połączone z widowiskowymi atrakcjami, zaplanowano na 8-9 czerwca. Będzie to 16. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce.

– Startujemy z odliczaniem i pracami nad ProfiAuto Show 2019. Poprzednia, jubileuszowa edycja targów była rekordowa pod wieloma względami, więc tym wyżej stawiamy sobie poprzeczkę, by po raz kolejny zaskoczyć naszych gości. 8 i 9 czerwca 2019 roku przyspieszymy bicie serca fanom motoryzacji, a przedstawicielom branży dostarczymy wartościowej, najświeższej wiedzy technicznej – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju ProfiAuto.

W ProfiAuto Show 2018 uczestniczyło 150 wystawców, którzy mieli do dyspozycji dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Targowe atrakcje obejrzało 40 tysięcy osób – wśród nich 10 tysięcy mechaników samochodowych. Ze zbiorczych statystyk przygotowanych przez organizatora wynika, że podczas wszystkich 15 edycji targi odwiedziło ogółem ponad 420 000 gości.

ProfiAuto Show 2019, tak jak kilka ostatnich edycji tych targów, odbędzie się w Katowicach w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz znajdującym się obok Spodku.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz