ProfiAuto Show po raz 14

25 sty 2017

„Odkryj Nowoczesną Motoryzację” – pod takim hasłem w dniach 3-4 czerwca odbędzie się czternasta edycja targów ProfiAuto Show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ProfiAuto_Show_2017ProfiAuto Show to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce.  Jest  organizowana przede wszystkim z myślą o profesjonalistachg związanych z branżą. W tym roku organizatorzy postawili sobie za cel zaprezentowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających dopasować warsztat do zmieniających się warunków rynkowych. Nowości i najciekawsze produkty ze swojej oferty zaprezentuje ponad 140 wystawców.

– Branża motoryzacyjna to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów w Polsce i na świecie, dlatego zależy nam, by pokazać, jak zmieniają się trendy, a rozwijająca się technologia zmienia podejście do serwisowania samochodów. Odwiedzający targi zyskają wiedzę, która, jak ufamy, zainspiruje ich do wdrażania nowych rozwiązań – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadać będą m.in. Łukasz Ryś i Mariusz Maksym, eksperci ProfiAuto, znani także z programu „Projekt Warsztat”, emitowanego na antenie TVN Turbo.

ProfiAuto_Show_2017_3Na profesjonalistów i fanów motoryzacji czekać też będą liczne atrakcje, w tym pokazy samochodów i wyjątkowe prezentacje, z których wiele odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Ich dokładną listę będziemy prezentowali sukcesywnie, w miarę zbliżania się terminu imprezy ProfiAuto Show 2017 – podsumowuje Michał Tochowicz.

W poruszaniu się po terenie targów pomoże aplikacja mobilna „ProfiAuto Show”. Wdrożone w zeszłym roku rozwiązanie umożliwi dostęp do planu targów, harmonogramu szkoleń i elektronicznych katalogów wystawców, zawierających informacje o specjalnych atrakcjach i rabatach.

 

 

Zostaw Komentarz