ProfiAuto Show w majowy weekend

10 mar 2015

ProfiAuto_Show_logoDwunasta już edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show odbędzie się 23 i 24 maja 2015 roku w Katowicach. Wśród atrakcji – zawody freestyle motocross z udziałem jednych z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników FMX oraz muzyką na żywo, a także dziesiątki pokazów i prezentacji najważniejszych światowych producentów z branży motoryzacyjnej. Impreza po raz pierwszy odbędzie się nie tylko na terenie Spodka, ale także nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

fot. Jacek Woźniak - https://facebook.com/JacekWPhotoJak zwykle spodziewać się można pięknych samochodów, atrakcyjnych hostess, koncertów, ekspozycji samochodów sportowych oraz tuningowanych, pokazów kaskaderskich, licznych konkursów dla publiczności. Po raz pierwszy na targach odbędzie się ProfiAuto FMX & Music Show – unikatowa w skali kraju impreza motoryzacyjna z udziałem najlepszych zawodników freestyle motocross i muzyką na żywo. Bilety na część wystawienniczą oraz wieczorne show są już w sprzedaży.

– Tegoroczna edycja ProfiAuto Show jest dla nas wyjątkowa. Po raz pierwszy w Spodku odbędą się zawody motocrossowe na taką skalę. Wystawców i odwiedzających część targową zapraszamy natomiast do nowej lokalizacji – położonego tuż przy Spodku Międzynarodowego Centrum Kongresowego, którego przestrzeń wykorzystamy do organizacji stoisk, pokazów i szkoleń – mówi Michał Tochowicz, menadżer sieci ProfiAuto, organizatora targów.

FMX Show logoW najbardziej efektownych trikach i skokach podczas ProfiAuto FMX & Music Show prześcigać się będzie czołówka polskich i światowych zawodników freestyle motocross. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Mistrz Polski FMX – Artur Puzio. Zawody będą miały status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a sportowe emocje wzmocni muzyka grana na żywo. Zapewni ją zespół Yuma Band, który zagra bezpośrednio w trakcie zawodów, a także gwiazda wieczoru – Acid Drinkers.

ProfiAuto_ShowW części wystawienniczej swoją ofertę zaprezentują najważniejsze światowe marki branży motoryzacyjnej. Wśród nich znajdą się zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatów. Przez dwa dni targów na stoiskach trwać będą pokazy, prezentacje i konkursy dla odwiedzających.

ProfiAuto Show to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz największych polskich wydarzeń motoryzacyjnych. Jej plan każdorazowo opracowywany jest z myślą o pasjonatach motoryzacji i przedstawicielach branży: mechanikach, producentach, właścicielach sklepów oraz hurtowni motoryzacyjnych. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających.

Zostaw Komentarz