„Projekt Warsztat” po raz drugi

22 lis 2016

Rozpoczynają się prace nad drugą serią poświęconego tematyce warsztatowej programu telewizyjnego „Projekt Warsztat”. O kontynuacji wspólnego projektu ProfiAuto i TVN Turbo zadecydowały przede wszystkim dobre wyniki oglądalności.

Pierwsza edycja „Projektu Warsztat” cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów. Wysoka oglądalność każdego odcinka sięgająca 100 tysięcy widzów sprawiła, że podjęto decyzję o realizacji drugiej serii. Warsztaty zainteresowane udziałem w niej, mogą zgłaszać się za pośrednictwem profilu ProfiAuto w serwisie Facebook: http://bit.ly/2dlS7oW

– Od warsztatów, które wzięły udział w pierwszej edycji produkcji wiemy, że program przyczynił się do wzrostu zainteresowania ich usługami i dał właścicielom nową energię oraz perspektywę. Bardzo nas to cieszy. Dokładnie takie założenia leżały u genezy „Projektu Warsztat”. Rynek jest trudny, konkurencyjny, a wymagania, jakie stawia przed niezależnymi serwisami rozwijająca się technologia, rosną. Serwisy, które chcą za tym nadążyć, muszą rozwijać się i szkolić. W drugiej serii będziemy chcieli pokazać jeszcze więcej branżowych aspektów – mówi Łukasz Ryś, prowadzący „Projekt Warsztat”.

„Projekt Warsztat” to pierwszy tego typu program w polskiej telewizji. Każdy odcinek premierowej serii był odrębną historią metamorfozy jednego warsztatu samochodowego. Inny sposób myślenia m.in. o profesjonalnej obsłudze klientów, organizacji pracy warsztatowej i marketingu pokazywali właścicielom warsztatów eksperci – Łukasz Ryś, konsultant i doradca techniczny ProfiAuto oraz Mariusz Maksym – koordynator sieci ProfiAuto Serwis. Prace nad realizacją drugiej serii programu mają ruszyć pod koniec listopada, a jej emisja planowana jest wiosną 2017 roku.

Przy okazji nie od rzeczy będzie wspomnieć, że „Projekt Warsztat” znalazł się w finale prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu Kreacji w Reklamie „Kreatura” w kategorii „Content marketing/Branded content”. Przedstawiciele jury docenili fakt, iż program prezentujący metamorfozy, jakim podlegają wybrane polskie warsztaty, zawiera w sobie atrakcyjne dla odbiorców treści, związane z marką ProfiAuto. W tej samej kategorii nominowane zostały także marki BMW, Intel, Tołpa, oraz Lurpak. O tym, jakie ostatecznie miejsce zajmie „Projekt Warsztat” ogłoszone zostanie podczas uroczystej gali, zaplanowanej na koniec listopada.

Zostaw Komentarz