Promocja Delphi w AD Polska

23 paź 2017

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł Rajdowych Mistrzów Europy, co nie udało się żadnemu innemu zespołowi w 64-letniej historii tych zawodów. Z tej okazji firma Delphi razem z siecią AD Polska przygotowała promocję „Tnij na szczyt” z nagrodami sygnowanymi logo Lotos Rally Team.

Motorsport w naturalny sposób przyciąga producentów części samochodowych. Jednym z takich przykładów jest Lotos Rally Team wspierany przez firmę Delphi – mówi Dawid Cieśla z AD Polska. – Dostarczane przez nią części wykorzystywane były przez mechaników w samochodzie mistrzowskiego zespołu Kajetanowicz – Baran. Teraz zakup oferowanego przez nas asortymentu Delphi premiowany jest nagrodami z logo Lotos Rally Team – dodaje.

Promocja „Tnij na szczyt” Delphi w sieci AD Polska podzielona jest na trzy etapy. „Start”, czyli zakup części tej firmy za kwotę powyżej 500 złotych netto, nagradzany jest zegarem ściennym z wizerunkiem rajdowej wersji Forda Fiesty RS5. Za zaliczenie „Odcinka specjalnego” – zakupu powyżej 2500 złotych netto, do zestawu z zegarem dodawana jest oryginalna koszulka fanklubu Lotos Rally Team. Po osiągnięciu „Mety” – zakupów powyżej 5000 złotych netto, każdy może poczuć się mechanikiem mistrzów, zakładając oryginalny kombinezon zespołu technicznego Kajetanowicz – Baran.

Promocja „Tnij na szczyt” trwa do wyczerpania zapasów i nie obejmuje zakupu asortymentu elementów Delphi przeznaczonych do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika oraz części do jednostek wysokoprężnych.

Zostaw Komentarz