Promocja oleju Castrol Magnatec

14 kw. 2015

castrol_magnatec_stojakFirma Castrol rozpoczyna akcję promocyjną oleju Magnatec w warsztatach nieautoryzowanych i sklepach motoryzacyjnych.

Do wybranych 2500 warsztatów i sklepów przedstawiciele Castrol dostarczą zestawy promocyjne oleju Castrol Magnatec składające się ze stojaka demonstrującego działanie inteligentnych molekuł tego oleju, plakatu reklamowego oraz ulotek. Elementem promocji będą także wizyty tajemniczego klienta w punktach biorących udział w akcji. Nagrodą za polecenie mu produktów Magnatec będzie oryginalna bluza wspieranego przez Castrol zespołu Volkswagen Motorsport, startującego z sukcesami w rajdach WRC.

castrol_magnatec_10w_40Jak zapewnia producent, olej Magnatec został dopasowany do miejskiego stylu jazdy. Zawarte w nim „inteligentne molekuły” mają przylegać do elementów silnika i chronić je już od pierwszych sekund jazdy. Nie spływają bowiem do miski olejowej po wyłączeniu silnika niezależnie od tego, jak długi czas mija do ponownego włączenia jednostki napędowej. Firma Castrol podaje także, że Magnatec w porównaniu z innymi olejami zapewnia dwukrotnie mniejsze zużycie silnika, co potwierdziły wyniki 100-godzinnego testu sekwencyjnego IVA.

Oleje Castrol Magnatec są dostępne w wersji syntetycznej (5W-30 i 5W-40), półsyntetycznej (10W-40) oraz mineralnej  (15W-40). Można je stosować zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych.

Zostaw Komentarz