Promocja z naklejką

27 kwi 2018

Trwa promocja filtrów kabinowych Valeo – do każdego pudełka z filtrem dołączona jest teraz wykonana z winylu naklejka na szybę o wymiarach 13,5 na 13,5 cm w charakterystycznym dla marki zielonym kolorze.

Z jednej strony naklejki znajduje się jedno z pięciu haseł, wraz z towarzyszącą mu grafiką. Na rewersie umieszczono natomiast informację o gamie filtrów kabinowych Valeo (składa się ona z trzech linii: ClimFilter Comfort, ClimFilter Protect – z warstwą wegla aktywnego oraz antyalericznej ClimFilter Supreme – z warstwą polifenolu) i zalecenie, by wymieniać je maksymalnie co 15 tys. km przebiegu samochodu. – Chcemy zwrócić uwagę kierowców na kwestię dbałości o zdrowie. Dzięki regularnej wymianie i stosowaniu markowych filtrów można wyeliminować z kabiny prawie wszystkie zanieczyszczenia, alergeny, a nawet groźne grzyby i bakterie. To nie tylko poprawi komfort podróżowania, ale także wpłynie korzystnie na bezpieczeństwo, ponieważ oddychający swobodnie kierowca jest bardziej skoncentrowany – mówi Monika Krawczyk z Valeo.

Promocyjne opakowania filtrów kabinowych Valeo będą dostępne u polskich dystrybutorów aż do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo znajdują są na stronie https://valeoservice.cld.bz/ oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

Zostaw Komentarz