Przewody do termiki

15 maj 2017

Przyczyną awarii układu chłodzenia często jest nieszczelność przewodów. Oryginalne przewody są dość drogie, dlatego Inter Cars proponuje alternatywne produkty zamiennikowe, które pod względem zastosowanych do ich produkcji materiałów nie odbiegają jakością od produktów OE.

W ofercie IC znajduje się 2000 referencji przewodów powietrza i do układów chłodzenia silnika. Są to m.in. gumowe i metalowe przewody, łączniki, przewody nagrzewnicy, przewody dolotowe powietrza, a także zbiorniczki wyrównawcze płynu chłodzącego. Przedstawiciele Inter Cars zapewniają, że oferta elementów układów chłodzenia jest nadal prężnie rozwijana, więc referencji będzie sukcesywnie przybywać.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem wyszukania danego elementu układu chłodzenia jest skorzystanie z wyszukiwarki IC Katalogu Online. Po zaznaczeniu odpowiednich parametrów pojazdu (marka/model/pojemność silnika) należy wybrać w drzewie asortymentowym grupę „układ chłodzenia”, następnie „przewody króćce”. Równie skutecznym sposobem jest wyszukiwanie przewodów przy użyciu numeru OE.

Zostaw Komentarz