Puchnąca oferta BILSTEIN

22 gru 2016

bilsteinNajnowsze rozszerzenie oferty amortyzatorów i zestawów zawieszenia BILSTEIN obejmuje komponenty znajdujące zastosowanie aż w 167 modelach samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

Największy w tym udział mają referencje BILSTEIN B1 z serii Replacement. Są to kompletne zestawy zawierające m.in. łożysko górne, mocowanie amortyzatora, zestawy ochronne oraz odbojniki. Wybierając je mechanik otrzymuje wszystkie niezbędne i dobrze dopasowane elementy, jakie są potrzebne do przeprowadzenia wymiany amortyzatora zgodnie ze wszelkimi regułami. Z kolei użytkownik samochodu zyskuje pewność, że użyte do naprawy części swymi parametrami i trwałością nie odbiegają od elementów montowanych fabrycznie. Nowe referencje BILSTEIN B1 przeznaczone są do wybranych modeli Citroena Jumper, Fiata Ducato, Idea i Punto, Lancii Muso i Ypsilon, Mercedesa Sprinter, Peugeota 206 i Boxer, Renault 11, 19, Clio, Espace, Laguna, Megane, Modus, Safrane i Scenic oraz Volkswagena Crafter i Transporter.

Serię Replacement uzupełniają jeszcze nowe referencje BILSTEIN B4 m.in. do Audi A3, Q2 i Q7, Forda Tourneo i Transit, Hyundaia i30, Kii Cee’d, Mercedesa E i Citan, Renault Kangoo, SEAT-a Leon, Volvo XC90 oraz Volkswagena Passat. Z kolei listę sprężyn BILSTEIN B3 powiększono o przeznaczone do kilku modeli BMW serii 5, X3 i X5 oraz Smarta Fortwo.

Duże rozszerzenie oferty BILSTEIN dotyczy serii Performance, w której znajdują się amortyzatory i zestawy przeznaczone do modyfikacji fabrycznego zawieszenia samochodu. Od teraz z takiej opcji mogą skorzystać właściciele m.in. Audi A4, BMW serii 3, Forda B-Max i Focus, Opla/Vauxhall Corsa, Renault Megane, Volvo XC90 i Volkswagena Transporter.

W gamie tej znajdują się również nowe amortyzatory B6-Sport oraz B6-4600 do pojazdów o właściwościach terenowych.

W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu samochodu w każdej chwili skorzystać można z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: www.bilstein-amortyzatory.pl

Zostaw Komentarz