PZL Sędziszów w sieci MARTEX

15 cze 2016

Wzrasta dostępność oferty PZL Sędziszów na krajowym rynku. Komplety filtrów z Sędziszowa do samochodów ciężarowych znajdą się w sprzedaży w sieci MARTEX.

Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów i partnerów handlowych firmy MARTEX, przeznaczone do samochodów ciężarowych filtry PZL Sędziszów będą dostępne w większości regionów Polski.

Ogromnie cieszymy się ze współpracy z firmą MARTEX – komentuje Adam Sikorski, prezes PZL Sędziszów SA. – Firma wyróżnia się bardzo bogatym asortymentem części do samochodów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep. Magazyny i oddziały MARTEX są zlokalizowane w ponad 20 największych polskich miastach, co gwarantuje szybką i sprawną realizację zamówień.

– Zaproponujemy naszym klientom zestawy filtrów PZL Sędziszów, zawierające filtr powietrza, oleju, paliwa, kabiny oraz odpowietrznik – mówi Wiesław Ksel, dyrektor ds. zarządzania zakupami MARTEX Sp. z o.o. – Jak wynika z naszych obserwacji, kompletacja produktów jest obecnie bardzo pożądana na rynku motoryzacyjnym. Pierwsze zestawy filtrów PZL Sędziszów będą dostępne w naszej ofercie już w drugiej połowie czerwca.

MARTEX od początku lat 90. prowadzi sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych. Firma realizuje zamówienia na terenie kraju i za granicą, co jest możliwe m.in. dzięki członkostwie w grupie zakupowej TEMOT International.

 

 

Zostaw Komentarz