Ramy podsilnikowe w ofercie Inter Cars

08 maj 2018
Wśród belek zawieszenia silnika, które pojawiły się w ofercie Inter Cars znalazły się m.in. elementy do samochodów Nissan Qashqai I 1.6/2.0 (02.07-11.10) i X-Trail 2.0 (06.07-10.11), Toyota Auris, Corolla, Verso (10.06-05.14), Ford Mondeo IV (03.07-01.15).

Oferta Inter Cars po raz kolejny została wzbogacona o nowe produkty.  Tym razem dystrybutor dołączył do swojego asortymentu ramy podsilnikowe marki BLIC.

Niekiedy nawet niegroźna, zdawałoby się, kolizja może spowodować uszkodzenie elementu, od którego zależna jest geometria całego pojazdu, a więc i bezpieczeństwo pasażerów – belki (ramy) zawieszenia silnika. Do elementu tego zamocowane są bowiem ważne podzespoły podwozia, takie jak wahacze kół. Jego odkształcenia wpływają więc niekorzystnie na właściwości jezdne auta, co ma bezpośredni wpływ na wyraźne zmniejszenie komfortu i oczywiście bezpieczeństwa podróżowania.

Mając to na uwadze Inter Cars wciąż poszerza gamę dostępnych w sprzedaży nowych belek zawieszenia silnika do samochodów osobowych. Są one dostępne pod marką BLIC i znaleźć je można w Katalogu Online.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz