Regeneracja – jedna ze specjalności Valeo

25 cze 2019

Na poświęconych regeneracji targach ReMaTec, które odbyły się w Amsterdamie, Valeo zaprezentowało ulepszoną wersję oprogramowania eCorps wykorzystywanego przy zbieraniu tzw. rdzeni. Przedstawiło też, po raz pierwszy, ofertę regeneracji zacisków hamulcowych, wprowadzoną dzięki fuzji z firmą FTE.

Regeneracja to jeden z głównych filarów działalności Valeo, zarówno w segmencie pojazdów użytkowych, jak i osobowych. Francuskiej firmy nie mogło więc zabraknąć na tegorocznej edycji specjalistycznych targów ReMaTec, na których przestawiła nową wersję oprogramowania eCore wykorzystywanego przy zbieraniu rdzeni przeznaczonych do regeneracji. Pokazała także swoje portfolio regenerowanych produktów rozszerzone o rozrusznik zintegrowany z alternatorem i-StARS oraz koła dwumasowe. W powiększonej ofercie znalazły się również regenerowane zaciski hamulcowe, wprowadzone do niej po fuzji Valeo z firma FTE.

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w produkcji, wzmocnionemu przez przejęcie firmy FTE w 2017 r., Valeo oferuje obecnie szeroki wachlarz produktów regenerowanych dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) w Europie i Chinach. Sa to m.in. rozruszniki i alternatory, zestawy sprzęgieł Istars Heavy Duty, koła dwumasowe, sprężarki klimatyzacji, przekładnie hydrokinetyczne oraz zaciski hamulcowe.

 

Zostaw Komentarz