Rekordowe ProfiAuto Show

05 cze 2017

Nawiązanie współpracy z Adamem Klimkiem, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

ProfiAuto Show 2017 można uznać za rekordową edycję dorocznych targów organizowanych przez firmę Moto-Profil, do której należy marka ProfiAuto zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji, a także prowadząca ogólnopolską sieć ProfiAuto Serwis liczącą ponad 900 serwisów motoryzacyjnych. W trakcie imprezy kolejny raz przeszkolono tysiące mechaników samochodowych, tradycyjnie też zaprezentowano wiele nowych atrakcji. Oprócz tego ogłoszono nową funkcjonalność popularnej aplikacji mobilnej Yanosik i poinformowano o współpracy z najbardziej chyba znanym polskim mechanikiem samochodowym – Adamem Klimkiem. Na żadnych wcześniejszych targach nie działo się tak dużo i tak spektakularnie.

W trakcie imprezy pokazaliśmy kierunek, w którym zmierza ProfiAuto, m.in. za sprawą nawiązania współpracy z twórcami bardzo popularnej aplikacji Yanosik oraz rozpoczęcia bliskiej pracy z najsłynniejszym polskim mechanikiem samochodowym, Adamem Klimkiem – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Każdy użytkownik popularnego programu na smartfony będzie więc mógł teraz nie tylko sprawdzić lokalizację fotoradarów i dojechać bez problemu do celu dzięki nawigacji, ale również trafi po drodze do warsztatów sieci ProfiAuto Serwis. Oto bowiem każdy z prawie 1000 punktów warsztatowych należących do jednej z największych sieci serwisowych znajdzie się na mapie aplikacji Yanosik. A o odpowiednie przeszkolenie mechaników tychże punktów napraw zadba m.in. Adam Klimek, prowadzący program „Samochód marzeń – kup i zrób” w TVN Turbo.

– Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z marką ProfiAuto. Dzięki temu rozwinę nie tylko swój projekt, ale też będę miał wpływ na przeszkolenie kilku tysięcy mechaników zrzeszonych w sieci ProfiAuto Serwis – mówi Adam Klimek. – To duże wyzwanie, ale też ogromna odpowiedzialność. Szczególnie, że w niektórych serwisach odwiedziny nie zakończą się na jednej wizycie. Szczegóły już niebawem – dodaje.

Podczas targów ProfiAuto Show 2017 odbyło się również ponad sto szkoleń przygotowanych z myślą o mechanikach i właścicielach warsztatów samochodowych. Swoje produkty zaprezentowało 140 wystawców. Nie zabrakło także spektakularnych atrakcji. Odwiedzający z pewnością na długo zapamiętają przejazdy terenowym samochodem po mobilnym torze off-roadowym o nachyleniu ponad 40 stopni oraz wyjątkowe pokazy motocyklowe.

– Obecność na imprezie była  doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, spotkania wybitnych fachowców ze świata motoryzacji, wymiany cennych doświadczeń oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych – mówi Michał Tochowicz. – Ta edycja już za nami, dlatego intensywnie zaczynamy myśleć o jubileuszowym piętnastym wydarzeniu, które odbędzie się w 2018 roku – dodaje.

Zostaw Komentarz