Road Show – program ELIT Polska dla mechaników

02 lip 2019

ELIT Polska rozpoczyna cykl imprez pod nazwą Road Show. W tym roku odbędą się one w siedmiu miejscowościach na południu kraju.

Program Road Show kierowany jest do przedstawicieli warsztatów samochodowych, dlatego też imprezy składające się ten cykl odbywają się w filiach należących do sieci ELIT Polska. Inauguracyjną przeprowadzono w Częstochowie, na miejsce kolejnych wybrano Gliwice, Sosnowiec, Rybnik, Kędzierzyn Koźle, Katowice i Radomsko.

W trakcie Road Show prezentowane jest wyposażenie warsztatowe z oferty ELIT Polska. Obowiązuje w tym czasie specjalna oferta cenowa, przygotowano także propozycje ratalne z zerowym oprocentowaniem. Przeprowadzane są również praktyczne szkolenia dla mechaników, w których przerywnikiem są konkursy z nagrodami. Udział w Road Show jest bezpłatny, każda impreza trwa od 9 do 17.

– Współczesnego warsztatu samochodowego nie można już prowadzić bez zaplecza w postaci specjalistycznego sprzętu i zestawu urządzeń. Oferta tego typu jest na polskim rynku bardzo duża, przed wyborem i zakupem warto więc ocenić zarówno przydatność narzędzi, przyrządów i urządzeń w swojej pracy, jak i jakość ich wykonania. Temu celowi służy właśnie nasze Road Show. Na podstawie jego pierwszej edycji ocenimy ten pomysł, wysłuchamy opinii mechaników i ustalimy plan działania na następne lata – mówi Dawid Cieśla, dyrektor Marketingu i Sprzedaży w ELIT Polska.

Zostaw Komentarz