„Sam zobacz …”, że każdy może zyskać

05 paź 2016

Z początkiem października ruszyła akcja promocyjna „Sam zobacz…” firmy  HELLA przygotowana specjalnie z myślą o warsztatach. Warsztaty, które biorą w niej udział mogą zdobyć praktyczne nagrody, z kolei ich klienci będą mogli bezpieczniej poczuć się na drodze.

Dobra widoczność to jeden z kluczowych warunków, od których zależy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Firma HELLA, która od wielu lat zwraca uwagę polskich mechaników i kierowców na tę kwestię, podejmuje kolejną taką próbę.

Celem przeprowadzanej właśnie przez firmę HELLA akcji „Sam zobacz…” jest poprawa bezpieczeństwa na drogach w okresie jesienno-zimowym. Akcja skierowana jest do warsztatów samochodowych i ma zachęcić mechaników, by zadbali, aby w obsługiwanych przez nich pojazdach znalazły się skutecznie działające wycieraczki i dobrze świecące żarówki. Od pełnej sprawności tych części zależy wszak dobra widoczność, a w konsekwencji także bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Wycieraczki tymczasem mają to do siebie, że z upływem czasu nieubłaganie się zużywają. Przede wszystkim z tego powodu, że ściera się ich krawędź zgarniająca, gdy piórka tysiące razy przesuwają się po szybie. Do tego nie zawsze czystej, bo wycieraczki radzić sobie muszą także z rozmazanym kurzem i pyłem, owadami, lodem.

Również żarówki nie są wieczne. Prędzej czy później każda się przepala, do tego samochodowe wystawione są na drgania i wstrząsy, które zdecydowanie nie służą trwałości żarówek. Naturalnym zjawiskiem jest również zmniejszanie się z biegiem czasu strumienia światła emitowanego przez żarówkę. I dotyczy to zarówno żarówek halogenowych jak i ksenonowych.

W ramach akcji „Sam zobacz…” firma HELLA proponuje więc warsztatom specjalne  nagrody za zakup wycieraczek i żarówek, by skłonić mechaników do wymiany tych elementów, gdy wykazują one już pierwsze symptomy zużycia. Poza tym dobrą praktyką jest profilaktyczna wymiana wycieraczek raz, dwa razy w roku, by zawsze działały z pełna skutecznością. Do dobrych praktyk należy także wymiana obu głównych żarówek, nawet jeśli awarii uległa tylko jedna.

mega macs
Nagrody można zdobyć kupując także urządzenia warsztatowe sygnowane przez HELLA  Gutmann Solutions, albowiem one również objęte zostały promocją „Sam zobacz…”. Firma oferuje bogatą gamę takich urządzeń, można dzięki nim sprawdzić, czy samochód jest sprawny i gotowy do bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym.

sam_zobaczZakupy objętych promocją produktów HELLA są nagradzane  elementami wyposażenia warsztatowego, takimi jak: spodnie warsztatowe, miski magnetyczne czy rękawice gumowe. Z kolei za zakup urządzeń HELLA Gutmann Solutions można otrzymać m. in. stację dokującą do mega macs 56, tester do sprawdzania płynu chłodzącego, wysokoczęstotliwościową ładowarkę do akumulatorów oraz inne. Przykładowe oferty promocyjne w ramach akcji: zakup testera diagnostyczny mega macs 42 będzie premiowany pakietem licencji Update & Repair Plus Light o wartości 3300 zł netto, a zakup testera diagnostycznego mega macs 56 – stacją dokująca do niego. Warsztat, który w okresie trwania promocji zakupi tester diagnostyczny mega macs 66, otrzyma z kolei za symboliczną złotówkę wysokoczęstotliwościową ładowarkę do akumulatorów.


Więcej informacji o akcji, która potrwa do końca listopada, można znaleźć na portalu warsztatowym HELLA: www.hella.com/techworld

Szukać ich można także na stronach firm zajmujących się dystrybucją produktów HELLA (a więc firm INTER-TEAM, HART, MARTEX, SKUBA, OPOLTRANS, AUTOS,  AUTO PARTNER, ELCAMP, POLCAR, MOTOGAMA)
oraz dystrybutorów urządzeń warsztatowych HELLA Gutmann Solutions (INTER CARS, MOTO-PROFIL, AUTO-LAND, INTER-TEAM, AUTO-CZĘŚCI SOSULSKI, GORDON, AD POLSKA, BEST PRODUCTS, HART, WEGA, ELCAMP, AUTO PARTNER, INTER PARTS, S&K SERVICE).

Zostaw Komentarz