Sezonowa promocja dla blacharzy

09 lut 2019

W najnowszej ofercie promocyjnej firmy Würth Polska znalazły się wybrane narzędzia przeznaczone do prac blacharsko-lakierniczych. Do końca lutego można kupić w atrakcyjnych cenach m.in. babki blacharskie, młotki i kliny montażowe.

Trwająca właśnie promocja firmy Wurth dla blacharzy obejmuje zarówno narzędzia podstawowe, jak i te potrzebne do bardziej zaawansowanych prac. Produkty dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie, a także u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Akcją objętych jest ponad 50 profesjonalnych narzędzi. Jest wśród nich. zestaw czterech chwytaków do listew. Składa się on z czterech ssawek z zaciskiem do dociskania listew wykończeniowych i ozdobnych, rantów okien, emblematów.

W promocyjnej cenie kupić też można zestaw narzędzi tapicerskich przeznaczonych do demontażu elementów tapicerki samochodowej, takich jak panele wewnętrzne i elementy mocujące.

Do usuwania spinek tapicerskich i klipsów przeznaczony jest z kolei specjalny przyrząd z widełkową końcówką ze stali chromowo-wanadowej. Dostępna jest również jego długa wersja przeznaczona do wyciągania zacisków umieszczonych głęboko w panelach.

Do narzędzi, które można kupić w promocyjnej cenie należy t też uniwersalna łyżka blacharska przeznaczona do prostowania blach w karoseriach samochodowych. Wykonana jest ze stali niklowanej, co zabezpiecza ją przed korozją.

 

Zostaw Komentarz