Shell Helix podwójnie nagrodzony

11 lut 2017

Oleje silnikowe Shell Helix zostały uhonorowane Laurem Konsumenta w kategorii jakość produktu w corocznym badaniu konsumenckim. Tym samym Shell Helix już po raz trzeci został uznany w Polsce za markę najbardziej rozpoznawalną pod względem jakości produktów. To zaś sprawiło, że jednocześnie wyróżniony został godłem Grand Prix, którym mogą poszczycić się mogą tylko nieliczni producenci.

Laur_Konsumenta_Grand_Prix 2017Laur Konsumenta to nagroda przyznawana przez klientów w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. O tym do kogo trafi decydują głosy zebrane w sondażu telefonicznym oraz przez ankieterów działających w najważniejszych punktach miast na terenie całego kraju. Ankietowani wskazują najbardziej wyróżniające się na rynku produkty i marki, które są godne polecenia. Grand Prix otrzymują produkty i marki, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu w swojej kategorii produktowej.

– Godło Grand Prix plebiscytu Laur Konsumenta dla marki Shell Helix jest ukoronowaniem jej sukcesów. To wyjątkowa nagroda, którą otrzymują tylko i wyłącznie marki wyróżniające się innowacyjnością, cieszące się uznaniem wśród odbiorców
i konsekwentnie utrzymujące czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta. Dla naszych klientów jest to najlepszy sygnał, że mają do czynienia z najwyższą jakością i produktami godnymi zakupu
– powiedział Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży Shell Polska.

Do tej pory oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione już sześcioma wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych. Oprócz tytułu „Laur Konsumenta – Grand Prix 2017”, są to „Top Marka 2016”, „Innowacja 2014 Roku”, godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014”, certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality” oraz „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015”.

Zostaw Komentarz