Shell Helix z Laurem Konsumenta

17 maj 2015

GRAND_PRIX_konsum_2015_Shell_Helix_low_resOleje silnikowe Shell Helix zostały wyróżnione Laurem Konsumenta – Grand Prix 2015 w kategorii oleje silnikowe. To już czwarty tytuł przyznany Shell Helix i technologii Shell PurePlus w ciągu ostatniego półrocza.

Laur Konsumenta jest nagrodą cenną, bo przyznawana przez klientów w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. O tym kto ją otrzyma decydują głosy konsumentów zebrane w sondażu telefonicznym oraz przez ankieterów działających w najważniejszych punktach miast na terenie całego kraju. To więc nabywcy wskazują najbardziej wyróżniające się na rynku produkty i marki, które są godne polecenia.

Grand Prix otrzymują produkty i marki, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu w swojej kategorii produktowej. Shell Helix zajmował miejsca na podium przez trzy ostatnie lata, a dodatkowo w ubiegłym roku oleje silnikowe Shell Helix Ultra Professional zostały wyróżnione Odkryciem Roku.

– Dziękujemy wszystkich konsumentom, którzy tak pozytywnie ocenili markę Shell Helix, i to przez trzy lata z rzędu! Nasze produkty są wytwarzane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dlatego cieszymy się bardzo, że spotkały się z tak dużym uznaniem – powiedział Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży Shell Polska.

Zostaw Komentarz