Skutery dołączają do motocykli

08 Lip 2015

Gama jednośladów oferowanych przez Inter Cars powiększyła się o skutery, którymi można poruszać się po drogach mając prawo jazdy kategorii B.

piaggio liberty 125Wśród wielu dziedzin jakimi zajmują się spółki wchodzące w skład grupy Inter Cars jest także sprzedaż motocykli. Już od dłuższego czasu firma ma w swej ofercie jednoślady marek Triumph i Ducati, w ostatnim czasie dołączyły do nich pojazdy włoskiej grupy Piaggio, a mianowicie skutery marek Piaggio, Vespa i Gilera. Dzięki nim Inter Cars chce skorzystać ze zwiększonego popytu na lekkie jednoślady, jaki pojawił się wraz z wejściem w życie w sierpniu ubiegłego roku przepisów pozwalających posiadaczom prawa jazdy kategorii B kierować jednośladami o pojemności do 125 cm3. – Zależało nam, aby skorzystać z dodatkowych możliwości, jakie stworzyła zmiana przepisów, lecz jednocześnie niezwykle istotna jest dla nas wartość tych marek oraz emocje, jakie się z nimi wiążą – mówi Krzysztof Król, zajmujący się w Inter Cars motocyklami.

Piaggio to marka skuterów powszechnie użytkowanych w dużych aglomeracjach, Vespa to jednocześnie marka kultowa, więc oprócz cech praktycznych, w jej przypadku niezwykle ważny jest lifestyle, który jej towarzyszy. Gilera z kolei zyskała sobie opinię marki jednośladów dla indywidualistów.

vespa primavera 125Gama pojazdów Piaggio, Vespa i Gilera obejmuje nie tylko maszyny o pojemności 125 cm3, które obecnie są najbardziej poszukiwane na naszym rynku. Są w niej również jednoślady z mniejszymi i większymi silnikami, bo o pojemności skokowej od 50 do 500 cm3.

Przeglądając ofertę włoskich jednośladów warto zwrócić uwagę na wyjątkową Vespę 946, a także Piaggio z serii MP3 i Yourban, w tym model hybrydowy. Wśród pojazdów marki Gilera na szczególną uwagę zasługuje utrzymany w nowoczesnym sportowym design model Fuoco. Więcej informacji na temat tych i innych modeli przeczytać można na stronach www.piaggio-polska.eu, www.vespa-polska.eu, www.gilera-polska.eu. Tam też znajduje się stale wydłużająca się lista punktów dilerskich.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz