Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

31 paź 2018

Międzynarodowa konferencja Snow & Music Days to jedno z ciekawszych i ważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. Oto w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli spotkać się z przedstawicielami czołowych dystrybutorów i producentów części zamiennych i jednocześnie odpocząć na nartach. Aby wyjechać do Bormio, trzeba się jednak pospieszyć, akcja trwa bowiem tylko do 18 listopada.

Snow & Music Days to przede wszystkim spotkanie z liderami branży oraz przedstawicielami największych dystrybutorów części samochodowych na świecie. Przygotują oni dla uczestników wyjazdu serię ciekawych paneli tematycznych, organizowanych zarówno w hotelach, jak i w ogromnym namiocie zlokalizowanym tuż przy stoku, we wnętrzu którego każdego dnia odbywać będzie się apres-ski.

Konferencja, wymiana wiedzy i doświadczeń, nauka oraz spotkania z inspirującymi fachowcami, a także nawiązanie nowych biznesowych relacji, to najważniejsze elementy Snow & Music Days. Wyjazd zorganizowany zostanie w dniach 9-16 grudnia, aby jednak móc w nim uczestniczyć należy się pospieszyć, bowiem etap eliminacji trwa tylko do 18 listopada.

Wszystkie szczegóły związane z wyjazdem, atrakcjami, konferencją oraz możliwościami uzyskania rabatu na Snow & Music Days znajdują się na stronie https://intercars.com.pl/pl/bormio/

Międzynarodowa konferencja Snow & Music Days to wydarzenie, które nie odbyłoby się, gdyby nie wsparcie takich marek jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.

 

 

Zostaw Komentarz