Specjalistyczne paski Optibelt

21 lis 2017

Optibelt, niemiecki wytwórca pasów napędowych wprowadza na polski rynek niezależny nową, specjalistyczną linię swych pasków.

Transport schłodzonych produktów to gorący biznes. Napięta logistyka just-in-time, utrzymywanie w niskiej temperaturze przewożonych, łatwo psujących się towarów oraz restrykcyjne przepisy środowiskowe praktycznie nie dopuszczają możliwości pojawienia się jakichkolwiek usterek lub problemów technicznych. Dlatego właśnie agregaty chłodnicze w nowoczesnych ciężarówkach mają zazwyczaj kilka równoległych pasków napędowych. Dlatego również w firmie Optibelt opracowano rodzinę specjalnych pasków Truck Power CP.

Litery CP znajdujące się na tylnej stronie tych pasków oznaczają, że mamy do czynienia z produktami przeznaczonymi na aftermarket. Za nimi znajduje się oznaczenie wyrobu. Pasek można również dobrać na podstawie fabrycznego kodu producenta agregatu chłodniczego.

Paski Optibelt Truck Power CP można w Polsce kupić w sieciach sprzedaży Inter Cars oraz Autos. Wspomnieć jednocześnie należy, że Optibelt jest również dostawcą pasków na pierwszy montaż (OE).

Zostaw Komentarz