Specjalna oferta wulkanizacyjna

23 paź 2018

Sieć sklepów specjalistycznych Würth Polska przygotowała specjalną ofertę wulkanizacyjną na jesień 2018. Liczba dostępnych produktów przeznaczonych dla zakładów zajmujących się zmianą i naprawami ogumienia znacznie się powiększyła.

– Spośród wielu produktów na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości ciężarki odporne na uszkodzenia i korozje. W naszej ofercie pojawiły się wysokiej jakości ciężarki klejone ocynkowane i ciężarki klejone szare – mówi Jacek Wójcik, produkt manager Würth Polska.

Przydatnym w warsztacie produktem z oferty sklepów Würth Polska powinien być również stojak do dystrybucji ciężarków klejonych na rolce. Specjalny mechanizm umożliwia szybką i łatwą obsługę, odmierzoną liczbę ciężarków można bowiem odciąć jednym ruchem. Podajnik na stojaku ułatwia przemieszczanie dystrybutora. Cztery otwory umieszczone w podstawie pozwalają na stałe zamocowanie stojaka do podłoża. W ofercie Würth dostępny jest również dystrybutor bez stojaka, który ma otwory w obudowie umożliwiające montaż do ściany lub stołu warsztatowego.

W tym sezonie można skorzystać z promocji, dzięki której, przy zakupie produktów z oferty wulkanizacyjnej, można nabyć dystrybutor w znacznie niższej cenie. Przy zakupach za kwotę 1200 zł netto (w tym minimum 2 rolek ciężarków klejonych) dystrybutor ze stojakiem będzie kosztował 300 zł netto, a przy zakupach na kwotę 900 zł netto (w tym minimum 2 rolek ciężarków klejonych) możliwe jest kupno dystrybutora w wersji bez stojaka za 250 zł netto.

Würth przygotował również serię narzędzi ręcznych i części do opon i felg. Warte uwagi są zwłaszcza zawory do samochodów osobowych, przygotowane zgodnie z ETRTO (Europejska Organizacja Techniczna Opon i Felg). Zawory mają laserowe oznakowanie daty produkcji na korpusie.

Zostaw Komentarz