Sposób na sprawny sprzęt

12 mar 2019

Sezon wiosenny już niedługo. Z tej okazji Inter Cars przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, która pozwoli przygotować się do wytężonych wiosennych prac serwisowych.

Okres przedsezonowy, zwykle nieco „luźniejszy”, pozwala zająć się sprawami, na które zazwyczaj brakuje czasu. Jedną z obowiązkowych powinien być przegląd maszyn i urządzeń, gdyż bardzo ważne jest, aby w sezonie sprzęt był w pełni sprawny. Niestety w wielu warsztatach ma on za sobą już wiele lat pracy i jest mocno wyeksploatowany, a przez to i awaryjny.

Miedzy innymi z myślą o takich właśnie sytuacjach Inter Cars, we współpracy ze swoimi partnerami, opracował ofertę, która pozwala bez większych problemów sfinansować zakup potrzebnych urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkich własnych środkach można dzięki temu pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie.

Dodatkowo, dbając o cenny czas klientów, firma do minimum ograniczyła procedury i czas obsługi. Wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars, wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić, a resztę wykona dystrybutor. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi przedstawiciel Inter Cars.

Leasing w Inter Cars to przede wszystkim oszczędność czasu, ale nie tylko… Oferta jest atrakcyjna również pod względem finansowym. Kierując się maksymą, że duży może więcej, Inter Cars u producentów sprzętu wynegocjował dla swych klientów atrakcyjne warunki. Przykładowo dla urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) za 10 000 zł netto i przy umowie na okres 48 miesięcy, rata leasingowa, wraz z ubezpieczeniem, wyniesie około 180 zł netto miesięcznie. A więc (uśredniając rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon do około 60-70 zł) urządzenie zarobi na ratę, gdy zostanie wykorzystane do obsługi jedynie trzech klientów.

Kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Inter Cars jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem – niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Opcja ta jest szczególnie wygodna, ponieważ klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.

Zostaw Komentarz