Sprężarka z napinaczem

19 Cze 2017

DENSO wprowadziło do oferty sprężarkę klimatyzacji sprzedawaną w komplecie z napinaczem paska. Jest ona przeznaczona do wszystkich modeli Opla Corsy D oraz E wyposażonych w silnik benzynowy.

Kupując zestaw DENSO ogranicza się ryzyko awarii nowej sprężarki i powiązanych z nią części. Nie zwalnia to jednak od dokładnego sprawdzenia pozostałych elementów układu klimatyzacji i wymiany zużytych części w razie potrzeby.

Sprężarka DCP20021K nie jest wyposażona w korek spustowy oleju, dlatego też nie jest możliwe dostosowanie ilości oleju przed montażem nowej sprężarki. Oznacza to, że układ klimatyzacji pojazdu musi zostać przepłukany czynnikiem chłodniczym w celu usunięcia starego oleju, tak aby można było użyć całego oleju, którym napełniona jest wstępnie nowa sprężarka (90cm3). Nieprzepłukanie może doprowadzić do tzw. blokady olejowej.

– Dodając napinacz paska jakości OE do jednej z najlepiej sprzedających się sprężarek DENSO, wychodzimy naprzeciw potrzebom warsztatów i dystrybutorów – podkreśla Richard Busscher, product manager DENSO odpowiedzialny za sprężarki klimatyzacji.

Kompresor DCP20021 bez napinacza paska jest nadal dostępny w ofercie DENSO. Szczegółowe informacje na temat sprężarek klimatyzacji DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz