Sprężarki, chłodnice, wentylatory

24 lip 2017

DENSO rozszerzyło ofertę części do układów chłodzenia silnika i klimatyzacji o 62 nowe numery katalogowe, które mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Audi, Fiat, Honda, Jeep, Mercedes, Opel, Porsche, Renault i Toyota.

Grupa nowości obejmuje 27 sprężarek klimatyzacji, 5 skraplaczy, 9 dmuchaw kabinowych, 10 intercoolerów, 9 chłodnic i 2 wentylatory chłodnic. Elementy te mają 648 zastosowań i zastępują 113 numerów katalogowych OE. W e-katalogu DENSO dostępne są od lipca 2017; w katalogu TecDoc pojawią się w sierpniu 2017.


Oferta części DENSO jakości OE do układów klimatyzacji obejmuje sprężarki klimatyzacji, skraplacze, osuszacze, parowniki, zawory rozprężne i przełączniki ciśnienia. Każda linia części zapewnia klientom rynku wtórnego szeroki wybór produktów najwyższej  jakości.

Również części do układów chłodzenia silnika DENSO przeznaczone na rynek wtórny produkowane są według tych samych zaawansowanych i ekologicznych technologii co elementy kierowane na pierwszy montaż. W ofercie znaleźć można chłodnice, wentylatory, intercoolery, dmuchawy kabinowe i nagrzewnice.

Zostaw Komentarz