STAG zwraca koszt instalacji autogazu

11 sty 2019

Montaż instalacji LPG to duży koszt? Uczestnicy kolejnej edycji konkursu „3xSTAG – formuła wygrywania” mają szansę, że otrzymają zwrot wydatku na ten cel.

 

Zalet posiadania instalacji autogazu jest wiele, najważniejsza z nich to oczywiście znaczne oszczędności na paliwie. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji? Okazuje się, że jest to możliwe.

Oto bowiem producent instalacji autogazu marki STAG zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu, w którym co miesiąc nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji. Tym samym kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy.

A to jeszcze nie wszystko. Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe. W sumie w konkursie, który potrwa do końca 2019 roku, liczba nagrodzonych obejmie ponad 400 osób.

Inspiracją do stworzenia konkursu w takiej właśnie formie była potrzeba edukacji, zarówno warsztatów montujących, jak i kierowców, w kwestii zalet kompletnej instalacji autogazu. Kompletnej, czyli dobranej z elementów od jednego producenta. Tylko montując sterownik, reduktor oraz wtryskiwacze od jednego wytwórcy możemy mieć pewność, że komponenty te będą współpracowały ze sobą optymalnie. Stąd właśnie 3xSTAG w tytule konkursu – mówi Jerzy Pisiecki, kierownik ds. rozwoju europejskiej sieci AS STAG.

Aby zawalczyć o atrakcyjne nagrody, należy zamontować instalację w jednym z Autoryzowanych Serwisów STAG. Ich lista jest pod linkiem: www.ac.com.pl/pl-klienci-wyszukiwarka. Następnie trzeba wejść na stronę www.konkurs.stag.pl/, dokonać tam rejestracji i poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania.

W konkursie mogą brać udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Podczas rejestracji wymagany jest numer homologacji przyznany przez warsztat. Jak go znaleźć? Na stronie  www.konkurs.stag.pl/register.

 

 

Zostaw Komentarz