Starline w ofercie AD Polska

25 lis 2017

W sierpniu tego roku zapoczątkowany został proces zmian właścicielskich w sieci AD Polska. Dzięki konsolidacji z firmą Elit, warsztaty samochodowe oraz kierowcy zyskają dostęp do szerszej oferty części zamiennych.

– Sieć AD Polska należy już do LKQ Corporation, największego dystrybutora części zamiennych na świecie. Dzięki tym zmianom zyskujemy dostęp do unikalnego katalogu nowych produktów i marek, wśród których jest Starline – mówi Dawid Cieśla z AD Polska. – Marka Starline powstała w Czechach blisko dwadzieścia lat temu. Przez ten czas wprowadzona została niemal na całym Starym Kontynencie – od Wielkiej Brytanii, poprzez kraje Europy Środkowej i Południowej po Ukrainę.

Pod marką Starline dostępne są między innymi elementy do układu hamulcowego, wydechowego i paliwowego, zawieszenia skrzyń biegów, jednostek napędowych (w tym doładowanych), instalacji elektrycznej, a także żarówki, oleje, chemia i kosmetyki samochodowe. Wszystkie części spełniają najwyższe standardy jakości, porównywalne są do produktów przeznaczonych na pierwszy montaż. Sprzedaż w sieci AD Polska rozpoczęła się od części hamulcowych.

Do oferty AD trafiło w ten sposób ponad 500 referencji klocków (wszystkie spełniają wymogi homologacji ECE R90), ponad 700 referencji klasycznych i wentylowanych tarcz, 500 – szczęk i 200 – zacisków hamulcowych. Znaleźć w niej można także złącza, cięgna Bowdena (linki) z osłonami przeciwpyłowymi, przewody sztywne i elastyczne.

– Katalog Starline obejmuje ponad 35 tysięcy pozycji, co pozwala odnaleźć odpowiednią referencję niemal do każdego modelu motocykla, samochodu osobowego czy pojazdu ciężarowego. Ich wprowadzenie do naszej oferty zapewnia warsztatom i kierowcom szerszy wybór – dodaje Dawid Cieśla. – Asortyment z poszczególnych kategorii wprowadzany będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb polskiego rynku. Będą to nie tylko części zamienne, materiały eksploatacyjne czy chemia samochodowa, ale także urządzenia i narzędzia warsztatowe.

Zostaw Komentarz