Startuje konkurs z okazji 20-lecia sieci Q-Service

04 cze 2018

To już 20 lat, odkąd zaczęły działać pierwsze serwisy należące do sieci warsztatowej Q-Service. Aby uczcić to wydarzenie, Inter Cars, organizator tej sieci, przygotował specjalny konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

Ogłoszony z okazji 20-lecia sieci Q-Service konkurs (jego regulamin znajduje się tutaj) przebiegać będzie w 4 regionach, na jakie podzielony został nasz kraj. W każdym z nich wyłonionych zostanie 3 zwycięzców, którzy będą mogli cieszyć się atrakcyjnymi nagrodami. Za zajęcie pierwszego miejsca warsztat otrzyma bowiem samochód zastępczy do pełnej dyspozycji przez rok. Z kolei za drugą i trzecią lokatę przewidziano wysokie nagrody pieniężne do wykorzystania przez warsztat na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisie, a mianowicie:

  • Elementy wizualizacji sieciowej,
  • Doposażenie biura obsługi klienta.

Organizatorzy konkursu zaplanowali ponadto ciekawe pakiety reklamowe, które pomogą dotrzeć do potencjalnych klientów warsztatu poprzez radio, prasę i Internet.

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca i potrwa do 31 sierpnia 2018 roku. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać zgłoszenie (znajduje się tutaj) wraz ze zdjęciem warsztatu na adres: sieciserwisowe@intercars.eu.

Po więcej informacji na temat konkursu jego organizator zaprasza na strony http://q-service.com.pl/ oraz https://intercars.com.pl/.

Zostaw Komentarz