Szansa na spore pieniądze

12 lut 2015

Firmy z sektora motoryzacji gotowe inwestować w innowacyjność i rozwój, np. modernizację, udoskonalanie linii produkcyjnej czy tworzenie nowych technologii, niespodziewanie zyskały szansę na spore dofinansowanie. Niestety, aby móc o nim myśleć, muszą błyskawicznie przystąpić do działania. Szczegóły w tekście „Szansa na dofinansowanie dla producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych”.

Życzymy im zdobycia tego dofinansowania, lecz przede wszystkim ciekawych pomysłów, nie gorszych niż opisany w tekście „Bez kolców z kolcami”

Grzegorz Kacapski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Szansa na dofinansowanie
dla producentów i dystrybutorów
części motoryzacyjnych

Pojawiła się szansa na znaczne dofinansowanie dla producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych. Warunek – trzeba szybko działać.

miniaturka

Bez kolców z kolcami

Opona, z której za naciśnięciem guzika, wysuwają się kolce, wydaje się zupełną mrzonką. Tymczasem fińska firma Nokian pokazała prototyp takiej opony.

miniaturka

Nowe przepisy, inne piktogramy

Na opakowaniach z chemikaliami, w tym z lakierami, maja być teraz stosowane inne piktogramy wskazujące na stopień zagrożeniu, jakie stanowią niektóre związki chemiczne.

miniaturka

KONFORT 705R, czyli zbliża się wiosna

Coraz więcej samochodów ma klimatyzację, coraz większa jest więc oferta stacji do jej obsługi. Od niedawna powiększyła się o kolejne urządzenie – stację KONFORT 705R firmy TEXA.

miniaturka

Zimowy leasing

Do końca marca lub wyczerpania zapasów potrwa ogłoszona przez Inter Cars zimowa promocja leasingowa na określone wyposażenie warsztatowe. Obejmuje ona m.in. wybrane typy podnośników, montażownic i wyważarek do kół.

Zostaw Komentarz