Szersza oferta Tenneco

17 kw. 2017

Setka przedstawicieli klientów Tenneco z rynku wtórnego reprezentujących 33 kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki zapoznało się poszerzoną oferty firmy. Goście mogli ponadto poćwiczyć slalom, hamowanie i manewry omijania przeszkód w Audi Q3 wyposażonym w amortyzatory OESpectrum, a także wirtualnie odwiedzić gliwicki zakład produkcji amortyzatorów Tenneco przeznaczonych na rynek wtórny.

Zorganizowane dla klientów Tenneco wydarzenie o nazwie Product Manager’s Experience obejmowało m.in. serię spotkań poświęconych poszczególnym produktom. Omówione zostały też elementy strategii Tenneco nazwanej „Good, Better, Best”. Zamierzenia firmy na najbliższe lata omówili podczas konferencji Bruce Ronning, wiceprezes i dyrektor generalny działu Aftermarket dla krajów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Kathleen Pacheco, wiceprezes ds. strategii działu Ride Performance.

Monroe 2Monroe.com z nowościami

Monroe, flagowa marka firmy Tenneco znana jest od dawna ze swojej kompleksowej oferty amortyzatorów, w tym największego wyboru amortyzatorów przeznaczonych do eksploatowanych w Europie pojazdów lekkich. Firma oferuje również pełny wybór światowej klasy kolumn McPhersona, sprężyn śrubowych, sprężyn gazowych, zestawów montażowych i ochronnych, a także różnorodną gamę części zamiennych i naprawczych do zawieszenia i podwozia.

Monroe 8Teraz klienci otrzymali do dyspozycji również nową witrynę „Monroe.com”, z której wygodnie korzysta się także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jest ona wyposażona w łatwą w obsłudze wyszukiwarkę ze szczegółowymi opisami produktów Monroe, w tym amortyzatorów i kolumn OESpectrum®. Inne przydatne jej funkcje to m.in. łącze do katalogów elektronicznych Monroe opartych na technologii Tecdoc®, cyfrowe obrazy produktów umożliwiające obracanie ich o 360 stopni czy wyszukiwarka dystrybutorów w wielu krajach. Nowa strona zapewnia ponadto bezpośredni dostęp do Działu Obsługi Klienta, usługę Tech-Talk pozwalającą uzyskać szybkie odpowiedzi na wszelkie pytania techniczne, dostęp do platformy technicznej Tadis®, instrukcji montażu, telewizji Tenneco, biblioteki obrazów z funkcją wyszukiwania logo, komunikatów dotyczących nowych produktów, wszelkich aktualizacji (w tym aktualizacji katalogów w formacie PDF). Jest tu także łącze do działu wiadomości z rynku części wtórnych dla krajów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Dodatki do paliw

Wśród informacji o nowościach jest również i ta mówiąca o wprowadzeniu na rynek dodatków do paliwa przeznaczonych do lekkich pojazdów z silnikami Diesla. Są one dostępne pod marką Walker.

Preparat Walker Regeneration Activator usuwa sadzę i inne stałe zanieczyszczenia, które mogą blokować turbosprężarki, filtry cząstek stałych oraz katalizatory. Pomaga także w przywróceniu skuteczności procesu regeneracji filtra cząstek stałych.

Również produkt Walker Prevention Dose pomaga w regeneracji filtra cząstek stałych i usuwaniu sadzy oraz innych zanieczyszczeń, które mogą zakłócać pracę silnika i zmniejszać wydajność układu kontroli emisji. Doskonale nadaje się do stosowania w pojazdach eksploatowanych na obszarach miejskich, a wiec jeżdżących głównie na krótkich odcinkach. Czyści ponadto nisko- i wysokociśnieniowe pompy oraz wtryskiwacze, neutralizuje wodę wykraplającą się w układzie paliwowym i pomaga zapobiegać zanieczyszczeniu zbiornika paliwa.

Firma Tenneco oferuje również rozszerzoną ofertę dodatków do paliwa (FBC), które zmniejszają temperaturę wymaganą do spalania cząstek zatrzymanych przez filtr cząstek stałych. Są to dodatki  pierwszej, drugiej i trzeciej generacji przeznaczone do wielu różnych pojazdów.

Monroe 4Katalog części uniwersalnych

Wspomnieć również należy o wydaniu katalogu części uniwersalnych Walker na rok 2018. Składa się on z ponad 60 stron wypełnionych informacjami technicznymi oraz schematami i ilustracjami 3D. Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika układ publikacji umożliwia szybkie zapoznanie się z ofertą i łatwe odnalezienie potrzebnych kolanek wydechowych, uchwytów, zacisków, przewodów łączących, past montażowych, elementów mocujących i innych akcesoriów.
 

Zostaw Komentarz