Szkolą menedżerów

13 lip 2017

W grupie filialnej Bielsko firmy Inter Cars trwa cykl szkoleń „Akademia Menedżera”, prowadzony przy współpracy z DEA Trening. Przez kilka kolejnych miesięcy uczestnicy szkolenia zdobywali wiedzę, jak dbać o wizerunek firmy czy skutecznie zarządzać zespołem pracowników. Ćwiczyli także profesjonalną obsługę klienta oraz techniki sprzedaży usług i części samochodowych.

Kolejna odsłona Akademii to projekt warsztat. Po cyklu spotkań i treningów, na których omawiane były rozmaite kompetencje, przyszedł czas na wizyty w terenie. Mirosław Kot – trener DEA wraz z przedstawicielami Inter Cars pojawiają się w warsztatach, by sprawdzić czy szkolenia i zdobyte na nich doświadczenie mają zastosowanie w praktyce.  – Celem  naszych wizyt jest zbadanie, na jakim poziomie uczestnicy szkolenia zastosowali zdobyte umiejętności – mówi Mirosław Kot.

Jednym z pierwszych warsztatów, który odwiedzili przedstawiciele Inter Cars oraz DEA Trening był serwis Piotra Blachury z Bielska-Białej. – W naszym warsztacie wykorzystujemy nabyte podczas szkoleń umiejętności związane z obsługą klienta. Staramy się ją realizować na najwyższym poziomie. Osobiście zdobyłem dużo wiedzy pomocnej w zarządzaniu serwisem. Staram się cały czas podnosić swoje kompetencje – mówi Piotr Blachura, właściciel warsztatu.

Do „Akademii Menedżera” może dołączyć w dowolnym momencie każdy z klientów Inter Cars. Specjaliści z DEA Trening oraz IC przyjadą oraz spędzą dzień w warsztacie, aby ocenić skuteczność pracy. Następnie doradzą i podpowiedzą, co można poprawić, wdrożyć lub zmienić, tak by zwiększyć efektywność oraz obroty.

Zostaw Komentarz