Szkolenia inaczej, czyli Team STAG

11 kwi 2016

STAGi3Team STAG to nowa formuła szkoleń zaproponowana przez firmę AC z myślą o pracownikach i właścicielach warsztatów związanych z technologią instalacji gazowych.

Charakterystyka nowych produktów Q-generacji, rozwiązania do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa, praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej – to tylko niektóre tematy szkoleń przygotowanych przez firmę AC, producenta instalacji autogazu marki STAG. Zajęcia obyły się podczas spotkania, na którym po raz pierwszy zaproponowano możliwość uczestniczenia w więcej niż jednym szkoleniu jednego dnia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA– Mamy świadomość, że pracownicy i właściciele warsztatów samochodowych związanych z branżą mają dużą wiedzę o montażu instalacji LPG, niestety są również zbyt zapracowani, by znaleźć czas na uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach produktowych. Dlatego odeszliśmy od dotychczasowej formuły całodniowego szkolenia o jednej tematyce. Nowa polega na stworzeniu warunków, aby każdy chętny mógł skorzystać z kilku intensywnych, skupiających się na najważniejszych aspektach, kursów jednego dnia – powiedział Paweł Ścibisz z firmy AC.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami, z których nie zdążyli skorzystać wszyscy chętni, nowa formuła spotkań będzie miała swoją kontynuację. Po premierze w Warszawie również mieszkańcy innych rejonów kraju będą mogli dokonać rejestracji i dołączyć do Team STAG.

Zostaw Komentarz