Tarcze Beral w Inter Cars

19 sie 2015

Inter Cars poszerzył swoją ofertę części do pojazdów użytkowych o tarcze hamulcowe marki Beral należącej do koncernu Federal-Mogul. W sieci dystrybutora trwają też dwie atrakcyjne akcje promocyjne obejmujące produkty Beral.

Do końca sierpnia klienci kupujący w Inter Cars dowolne tarcze hamulcowe firmy Beral przeznaczone do pojazdów ciężarowych mogą za 1 zł otrzymać zmywacz do hamulców i sprzęgieł CRC BRAKLEEN o pojemności 500 ml. Do końca października potrwa natomiast promocja na tarcze hamulcowe Beral do wybranych pojazdów użytkowych. Nabywca pary tarcz objętych tą promocją ma możliwość zakupu za 205 zł kompletu klocków hamulcowych Beral przeznaczonych do pojazdów: BOVA; DAF XF; ERF ECM; IVECO EUROCARGO/TECH/TRAKKER, STRALIS, STRATOR, TRAKKER; MAN TGA, TGM, TGS, TGX; MERCEDES ACTROSS/MP2 / MP3, ATEGO/2, AXOR/2, ECONIC; NEOPLAN; SCANIA.

Do niedawna na półkach Inter Cars dostępne były jedynie okładziny i klocki hamulcowe marki Beral, które cieszą się dużą popularnością wśród kierowców ciężarówek, naczep, przyczep i autobusów na całym świecie. Są one dostarczane zarówno na pierwszy montaż, jak i na rynek wtórny. Ze względu na wysoką jakość produktów Beral, ofertę Inter Cars uzupełniły tarcze hamulcowe. Produkty Beral przechodzą rygorystyczne testy laboratoryjne oraz drogowe na drogach w całej Europie. Inter Cars jest jedynym dystrybutorem w Polsce oferującym tarcze hamulcowe Beral.beral_2

Zostaw Komentarz