Tarcze TEXTAR do modeli z segmentu premium

02 maj 2018

Marka Textar oferuje na rynku części zamiennych tarcze do BMW X2 oraz Mercedesa klasy G. Jak podkreślają przedstawiciele firmy Textar, w pojazdach terenowych o wysokich osiągach układ hamulcowy musi sprostać zarówno znacznej masie pojazdu, jak i większemu obciążeniu termicznemu, przy zachowaniu żywotności powierzchni ścieralnych.

Crossover X2 (F39) to nowy model w ofercie BMW, który zadebiutował na europejskim rynku podczas wiosennego salonu samochodowego w Genewie. Marka Textar oferuje już do niego tarcze hamulcowe z serii PRO na tylną oś. Mają one średnicę 280 mm i grubość powierzchni ścieralnej 10 mm. Tarcze te można montować także w BMW serii 2 Active Tourer (F45) i Gran Tourer (F46), i3 (I01) oraz najmniejszym crossoverze X1 (F48), a także Mini Clubman (F54) i Countryman (F60).
Textar jest też pierwszym producentem, który wprowadził na aftermarket tarcze hamulcowe do Mercedesa klasy G w wersji AMG G 63 i AMG G 65 (W463). Nowe tarcze wentylowane z serii PRO przeznaczone są na tylną oś, mają średnicę 330 mm i grubość 22,2 mm.

Przy wątpliwościach dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu TecDoc lub multimedialnej aplikacji BrakeBook.

Zostaw Komentarz